Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.
Preču grupas

AirLock 100 mobilo kondicionieru loga montāžas komplekts

AirLock 100 mobilo kondicionieru loga montāžas komplekts
AirLock 100 mobilo kondicionieru loga montāžas komplekts AirLock 100 mobilo kondicionieru loga montāžas komplekts AirLock 100 mobilo kondicionieru loga montāžas komplekts AirLock 100 mobilo kondicionieru loga montāžas komplekts
Ražotājs: Cits
Modelis: AirLock 100 mobilo kondicionieru loga montāžas komplekts
Pieejamība: Pieejams
25,00€
Bez nodokļa: 20,66€
Izmantojot mobilo gaisa kondicionieri, ir nepieciešams izvadīt ārā no telpas silto gaisu. Kondicionieri parasti šim mērķim ir aprīkoti ar siltā gaisa izvada trubu, bet dēļ lielā diametra, ir nepieciešams plaši atvērt logu. Mēs piedāvājam Jums speciālu mobilo kondicionieru siltā gaisa trubas izvada montāžas komplektu, kas nodrošinās ievērojamu iekārtas veiktspējas uzlabošanos un elektroenerģijas ietaupīšanu. Speciālais motāžas komplekts līdztekus pasargās no lidojošo insektu iekļūšanas telpās.
 
Montāžas komplekts ir veidots no izturīga, ūdensnecaurlaidīga materiāla, kura viena no galvenajām īpašībām ir ļoti maza siltuma vadītspēja. Materiāls ir elastīgs, ja būs nepieciešams, varēsiet aizvērt logu nedemontējot montāžas komplektu.
Montāžas komplekts ir universāls un var tikt izmantots visiem tradicionāliem logiem kādi sastopami mūsu valstī. Galvenais, pārliecinieties, lai loga rāmis nepārsniedz 4 metrus.
 
Zemāk ir parādīti daži piemēri, kā mobilo gaisa kondicionieru montāžas komplekts var tikt izmantots uz dažāda veida logiem.
 

Uzstādīšanas pamācība

 
 Ekspluatācijas instrukcija (EN)

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Saistītā prece