Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.
Preču grupas
Jaunākās preces
Boneco 42870
25,00€
ARGO IRO PLUS
449,00€
Hisense APC-12
370,00€
Wood's AD20
429,00€

AirLock 1000 mobilo kondicionieru balkona durvju montāžas komplekts

AirLock 1000 mobilo kondicionieru balkona durvju montāžas komplekts
AirLock 1000 mobilo kondicionieru balkona durvju montāžas komplekts AirLock 1000 mobilo kondicionieru balkona durvju montāžas komplekts AirLock 1000 mobilo kondicionieru balkona durvju montāžas komplekts AirLock 1000 mobilo kondicionieru balkona durvju montāžas komplekts AirLock 1000 mobilo kondicionieru balkona durvju montāžas komplekts
Ražotājs: Trotec Trotec
Modelis: AirLock 1000 mobilo kondicionieru montāžas komplekts
Pieejamība: Pieejams
40,00€
Bez nodokļa: 33,06€

Izmantojot mobilo gaisa kondicionieri, ir nepieciešams izvadīt ārā no telpas silto gaisu. Kondicionieri parasti šim mērķim ir aprīkoti ar siltā gaisa izvada trubu, bet dēļ lielā diametra, ir nepieciešams plaši atvērt logu vai balkona durvis. Mēs piedāvājam Jums speciālu mobilo kondicionieru siltā gaisa trubas izvada montāžas komplektu, kas nodrošinās ievērojamu iekārtas veiktspējas uzlabošanos un elektroenerģijas ietaupīšanu. Speciālais motāžas komplekts līdztekus pasargās no lidojošo insektu iekļūšanas telpās.

Montāžas komplekts ir veidots no izturīga, ūdensnecaurlaidīga materiāla, kura viena no galvenajām īpašībām ir ļoti maza siltuma vadītspēja. Materiāls ir elastīgs, ja būs nepieciešams, varēsiet aizvērt balkona durvis nedemontējot montāžas komplektu.

Montāžas komplekts ir universāls un var tikt izmantots visām tradicionālām balkona durvīm, kādas ir sastopamas mūsu valstī. Galvenais, pārliecinieties, lai balkona durvju rāmja perimetrs nepārsniedz 560 centimetrus.

 
 

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Saistītā prece