Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.
Preču grupas

Apmaksa un piegāde

Pateicamies Jums par izrādīto interesi par mūsu piedāvātajiem produktiem.

Lūdzam sazināties ar mums  pa tālruni, lai pārbaudītu Jūs interesējošas preces esamību noliktavā.

Apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar mums pa epastu: info@klimatapasaule.lv, tel. 29 115 333, lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

Pirkuma pieteikumu varat aizpildīt latviešu vai krievu valodā

Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 29115333
vai sūtiet e-pastu: info@klimatapasaule.lv

Visas preču cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%.

Apmaksas iespējas:

Piegāde:

Ja pirkuma summa ir lielāka par 150 €, piegāde Rīgā ir bezmaksas.

Pirkumiem zem 150 €, piegādes izmaksas:

​Preču piegāde ir paredzēta līdz mājas durvīm Jūsu pasūtījumā norādītajā adresē.

Piegāde līdz dzīvokļa durvīm maksā 1.50 € par stāvu vienam cilvēkam.

Piegāde Latvijas teritorijā notiek ar kurjerpasta palīdzību. Piegādes izcenojumi ir atkarīgi no svara un attāluma.

Preču piegādi nodrošinām 1-3 darba dienu laikā:

Piegādes termiņš var tikt mainīts preces neesamības deļ noliktavā, vai īpašu piegādes apstakļu deļ. 

 

Atteikuma tiesības

LR MK noteikumi par distances līgumu 9.punkts nosaka, ka Patērētājam* ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Taču, tai pat laikā jāņēm vērā, ka LR MK 2002.gada 28.maija noteikumu Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" 14.1 punkts nosaka: "Patērētājs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai".

Līdz ar to, SIA AIRKOMFORTS patur tiesības celt pret patērētāju civilprasību tiesā, lai piedzītu SIA AIRKOMFORTS nodarītos zaudējumus, tai skaitā gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir sabojātas preces plombas, noplēsta aizsargplēve, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram - skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. Gadījumos, kad ar preci iespējams iepazīties, tikai saplēšot vai kā citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu, iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu civilprasības celšanai pret Patērētāju. Šādā gadījumā, lūdzam Patērētāus saglabāt iepakojumu un atgriezt to kopā ar preci, tā kā uz iepakojuma ir norādīts preces sērijas numurs. Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu maksimāli ātri, lūdzam šāda veida precēm atvērt iepakojumu pēc iespējas rūpīgāk.

* - šeit un turpmāk Patērētājs, atbilstoši "Patērētāju tiesību aizsardzības likuma" 1.panta 3.daļai ir "fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību".

Atteikuma tiesību veidlapa