Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.
Preču grupas

Ballu Air Master BMAC-200/W

Ballu Air Master BMAC-200/W
Ballu Air Master BMAC-200/W Ballu Air Master BMAC-200/W Ballu Air Master BMAC-200/W Ballu Air Master BMAC-200/W Ballu Air Master BMAC-200/W Ballu Air Master BMAC-200/W Ballu Air Master BMAC-200/W Ballu Air Master BMAC-200/W
Ražotājs: Ballu Ballu
Modelis: BMAC-200/W
Pieejamība: Pieejams
380,00€
Bez nodokļa: 314,05€

AIR MASTER multifunkcionālais pieplūdes gaisa attīrītājs

Elpo ar tīru gaisu

Tīrs un svaigs gaiss visai ģimenei

AIR MASTER – tā ir droša ventilācija mājām ar aizvērtiem logiem un bez caurvējiem.  Gaisa pieplūdes komplekss ar sešpakāpju attīrīšanu saudzīgi izvēdinās māju, attīrīs ienākošo ārējo  gaisu no kaitīgām vielām un  pēc nepieciešamības uzsildīs to.
   
AIR MASTER sistēma izstrādāta lai uzlabotu gaisa kvalitāti pilsētās un videi nelabvēlīgos apgabalos.
 
Ventilācijas režīmā AIR MASTER iesūc gaisu no ārpuses, sasilda to līdz komfortablai temperatūrai un attīra no kaitīgiem piemaisījumiem, netīrumiem un smakām, izmantojot sešu pakāpju filtrēšanas sistēmu.
 
AIR MASTER – unikāls risinājums, lai izveidotu veselīgu un tīru atmosfēru pilsētas dzīvoklī bez trokšņa, putekļiem un izplūdes gāzēm. 
 
Gaisa apmaiņa līdz 200 m3/st. nodrošina komfortu 7 cilvēkiem,  telpā līdz 75 m2 .
 
Gaisa cirkulācijas režīmā AIR MASTER darbojas kā profesionāls gaisa attīrītājs, tīrot gaisu telpā ar daudzlīmeņu filtrēšanas sistēmu.
 
AIR MASTER atbrīvos Jūs no cigarešu dūmiem, vīrusiem, baktērijām, no nepatīkamām smakām un putekļiem. 

Efektīva gaisa attīrīšana

Unikāla filtru sistēma novērš 99.9% piesārņojumus no gaisa, absorbē nepatīkamas smakas, dezinficē no vīrusiem un baktērijām. 

Tīrs gaiss bez alerģijām

AIR MASTER – unikāls risinājums pret gaisa kvalitātes jūtīgiem cilvēkiem. Augstās efektivitātes H11 klases HEPA filtrs, aiztur 99% no visbiežāk sastopamajiem alergēniem – ziedputekšņiem, sēnīšu sporām, vilnas, bluķiem, baktērijām, vīrusiem un pelējuma sēnītēm.
H11 klases filtru lietošana ievērojami uzlabo labsajūtu un atvieglo alerģijas simptomus bērniem un pieaugušajiem.

6 pakāpju gaisa attīrīšanas sistēma

1) Rupjas attīrīšanas pre-filtrs (High Density Prefilter)  - mazgājams filtrs novērš lielu putekļu, kukaiņu un pūkas trāpījumu ierīcē. Filtru regulāri jātīra ar mīkstu birstu un jāskalo ar siltu ūdeni. Regulāra  filtra tīrīšana pagarina smalko filtru mūžu.
 
2) Smalkas attīrīšanas M5 klases filtrs (Basic) – M5 klases filtrs aizkavē lielas un vidējas daļiņas ar izmēru mazāk nekā 1 mikrons:  putekļus, pūkas, kvērpus, mikrošķiedras un alergēnus ar efektivitātes līdz 90%. Palielina HEPA filtru kalpošanas laiku. Filtrs paredzēts 1 gadam.
 
3) Augstas efektivitātes HEPA filtrs H11 klases – aizkavē 99% mazas daļiņas ar izmēru 0.3 mikroni – putekšņi, sēnīšu sporas, vilnas, alergēnus, baktērijas, vīrusus, pelējuma sēnītes. Ievērojami samazina alerģisko reakciju izpausmi. Vidējais kalpošanas laiks ir 2 gadi.
 
4) Ogļu filtrs (Carbon) – ogļu adsorbcijas-katalītiskais filtrs absorbē nepatīkamas smakas un organiskos piesārņotājus: izplūdes gāzes, formaldehīdu, rūpnieciskās emisijas un dūmu smakas. 
 
5) UV lampa – izmanto gaisa sterilizācijai, vīrusu, baktērijas un infekcijas mikroorganismus likvidēšanai. Šīm starojumam ir destruktīvā ietekme uz DNS mikroorganismu un baktēriju molekulu šūnām.
 
6) Aukstas plazmas ģenerators – jaunākās paaudzes gaisa jonizators. Veido ne tikai negatīvus, bet arī pozitīvus jonus, izslēdzot mikroorganismu veidošanās ierīcē. 

AIR MASTER – sarga Jūsu veselību gan naktī, gan dienā

Gaisa pieplūdes multifunkcionāls gaisa attīrītājs izveidos tieši Jūsu vajadzībām individuālu mikroklimatu. Plašs iestatījumu un darbības režīmu klāsts nodrošinās klusumu, cietu miegu, tīru gaisu, kas piepildīts ar iecienītākajiem aromātiem. Komforta  vēdināšana arī ziemā. 
  • Nakts režīms -  Automātiski uzturēs iestatītus parametrus ar minimālu trokšņu līmeni un izslēdzamu apgaismojumu.
  • Taimeris – diennakts programmējams režīms. Iespējams uzstādīt automātisko ierīces ieslēgšanu un izslēgšanu noteiktajā laikā.
  • CO2 līmeņa sensors (OPCIJA) – veic CO2 mērījumus telpā un pēc nepieciešamības ar gaisa vārstu palīdzību automātiski vēdina telpu.
  • Gaisa piesārņojuma sensors PM 2.5 – cirkulācijas režīmā, AIR MASTER automātiski nosaka putekļu daļiņu līmeni gaisā un regulē gaisa attīrīšanas intensitāti.
  • Auto režīms – automātiskā ierīces vadība. Auto režīmā, Air Master automātiski kontrole ierīces darbu un nodrošina maksimāli svaigu gaisu, produktīvai dienai.
  • Aroma kapsula – ēterisko eļļu kapsula ļaus izveidot individuālo atmosfēru katrai gaumei.
  • Pieplūdes gaisa sildīšana – augstās efektivitātes keramikas sildelements automātiski sasilda pieplūdes gaisu līdz vēlamai komforta temperatūrai. 
  • Jaudīgs 5 ātrumu ventilators  - pastāvīgs gaisa pieplūdums līdz 200m3/st. 

Wi-FI vadība (OPCIJA)

Pārvaldiet tīru gaisu mājās, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, no jebkuras vietas, pateicoties lietojumprogrammai BALLU HOME. Izmantojot papildu Wi-Fi moduli, Jums būs pieejamas visas AIR MASTER funkcijas – vadība, gaisa kvalitātes monitorings, enerģijas patēriņa grafiks, darba režīma programmēšana pa stundām un nedēļas dienām.  

Air Master uzstādīšana 

Ātrāk par vienu stundu montāža, bez netīrumiem un putekļiem. Nebojā ēkas fasādi. 
 
Uzstādīšanai ir jāizurbj caurums sienā, ar diametru 132mm! 
 

 Lietošanas instrukcija (RUS)
Ventilācijas iekārta
Telpas platība, m2 Līdz 75
Gaisa plūsma, m3/h 40 / 80 / 120 / 160 / 200
Lietderības koeficients, % N/I
Gaisa filtrācija Prefiltrs; M5 smalkas attīrīšanas filtrs (Basic); Augstas efektivitātes HEPA filtrs H11; Ogļu filtrs: UV lampa; Aukstas plazmas ģenerators
Filtrācijas klase H11
Strāvas spriegums, V/Hz 220 - 240 ~ 50 / 60
Patērējamā jauda, W 30 / 1030 (Ar gaisa sildīšanu)
Darba strāva, A 1.4 / 4.7 (Ar gaisa sildīšanu)
Aizsardzības klase IP20
Elektroaizsardzības klase II klase
Trokšņa līmenis, dB(A) 25 / 32 / 36 / 39 / 45
Temperatūras diapazons, °С -40 °C līdz +50 °C
Taimeris Programmējams nedēļas taimeris
Tālvadības pults +
Pašdiagnosticēšana N/I
Automātiskā atkausēšana -
Aparāta svars, kg 6.5
Izmēri, P x A x D mm 445 х 575 х 190
Gaisa attīrītāji
Gaisa apmaiņa stundā N/I
Displejs +
Vadība Elektroniskā
Darba režīmi Gaisa ventilācija; gaisa cirkulācija, nakts režīms
Aromatizācija +
Krāsa Baltā
Fotokatalītiskais filtrs -
Plazmas gaisa attīrīšana +
Gaisa jonizēšana +
UV lampa +
Putekļu indikators +
Smaka indikators -
Tīrīšanas indikators N/I
Ventilatora griešanas ātrums 5
Mitrināšanas funkcija -

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: