Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.
Preču grupas

Stadler Form Roger Big

Stadler Form Roger Big
Stadler Form Roger Big Stadler Form Roger Big Stadler Form Roger Big Stadler Form Roger Big
Ražotājs: Stadler Form Stadler Form
Modelis: Stadler Form Roger Big
Pieejamība: Pieejams
619,00€
Bez nodokļa: 511,57€
Atslēgvārdi: Gaisa attīrītājs

Sliktās smakas, smalkie putekļi, ziedputekšņi, vīrusi un baktērijas var pasliktināt mūsu gaisa kvalitāti. Gaisa attīrītāji Roger/Roger Little, Big –  uzlabo gaisa kvalitāti mājās vai birojā. Roger ir viens no pirmajiem gaisa attīrītājiem privātai lietošanai, kas pierāda coronavirus filtrēšanas augsto efektivitāti! Neatkarīgas Eiropas Airmid laboratorijas rezultāti liecina, ka Roger Little/Big un Roger filtrē 99,3% no dzīvo SARS-COV-2 vīrusu (COVID-19) gaisā uz stundu. Tie nepārtraukti mēra telpas gaisa kvalitāti un uzreiz atklāj piesārņojumu. Gaisa kvalitātes indikators ļauj Jums zināt, vai gaisa kvalitāte pasliktinās. Tajā brīdī indikators maina krāsu. Īpaši izstrādāts Dual Filter™ apvieno HEPA un ogles filtru. HEPA filtrs ir ļoti efektīvs, attīrot piesārņojošo gaisu vielu, un ogles filtri prasmīgi novērš sliktas smakas. Roger/Roger Little kā īstie mājsaimnieki, pateicoties automātiskam režīmam, vienmēr rūpējas par gaisa uzlabošanu.

Roger Big – tas ir mājas veselīga gaisa ģenerators. Darbības pamatā ir Dual Filter tehnoloģija, izstrādāta sadarbībā ar vācu kompāniju Freudenberg. Iebūvēts gaisa piesārņojuma sensors spēj noteikt piesārņojuma pakāpi un AUTO režīmā attīrītājs patstāvīgi regulē ventilatora pakāpi. Ierīce ir aprīkota ar filtra nomaiņas indikatoru. Gaisa attīrīšanas efektivitāte no cietajām daļiņām un gāzēm sasniedz gandrīz 100%, ko apliecina laboratorijas TUV (Vācija) pētījumi.

Augstas efektivitātes gaisa attīrītājs ir aprīkots ar Dual Filter tehnoloģiju un tas ir 2 kombinēti  HEPA un CARBON filtri, lai attīrītu gaisu ne tikai no nepatīkamiem aromātiem, bet gan arī no putekļiem, putekšņiem un netīrumu daļiņām. Ar filtra palīdzību efektīvi tiek novērstas daudzas problēmas. Pie tām ir pieskaitāms siena drudzis vai alerģiskas reakcijas uz sadzīves putekļiem, pelējuma sporām, putekļu ērcītēm un citām kaitīgām daļiņām.

Gaisa kvalitātes kontrole

Roger Big ne tikai efektīvi attīra gaisu, bet arī kontrolē tā stāvokli. Sensori pastāvīgi mēra gaisa piesārņojuma līmeni telpā. Indikatori ziņo par gaisa kvalitāti, mainot indikatora krāsu: zils - laba kvalitāte, oranža - vidējā, sarkana - slikta. Tas ļauj ierīcei būt pilnīgi autonomai. Atkarībā no pašreizējā piesārņojuma līmeņa gaisa attīrītājs pats regulē tīrīšanas darbību (automātiskajā režīmā).

Pagarināts pamat filtru resurss!

Roger Big ir aprīkots ne tikai ar pamata filtriem, kas veic rūpīgu tīrīšanu, bet arī prefiltriem. Tie noņem lielus putekļus un netīrumus no gaisa, tādējādi aizsargājot galvenos filtrus un pagarinot to ekspluatācijas laiku.

Filtru nomaiņas indikators

Divkāršā filtra Dual Filter ™ resurss ir ierobežots, tādēļ tas ir jāmaina ik pēc 8-12 mēnešiem. No vienas puses, ir svarīgi, lai tas netiktu mainīts pārāk agri, kad filtrs vēl nav izstrādājis savu resursu. No otras puses, mēs nedrīkstam palaist garām nodiluma brīdi, lai vienmēr tiktu garantētai kvalitatīvai gaisa tīrīšanai. Šīs problēmas Roger un Roger little rūpējas par automatizētu filtru piesārņojuma kontroles sistēmu. Tas ļauj jums noskaidrot vislabāko laiku, lai nomainītu filtru.

Stilīgs dizains  un ērta lietošana

Roger Big turpina Eva mitrinātāja stilu: maigas, racionālas līnijas. Rezultātā ierīce, kuras dizains apvieno mūsdienīgumu un lietderīgumu.

Ērtai izmantošanai Roger Big ir ne tikai auto režīms un filtra piesārņojuma indikators bet arī nakts režīms ar aptumšotu apgaismojumu. Ierīce darbojas ļoti klusi, lai varētu darboties arī nakts laikā.

Raksturīgās īpašības un priekšrocības

 • Platībai līdz 104 m2;

 • Elektroniskā vadība, sensora;

 • Wi-Fi vadība;

 • Darbības LED indikatori;

 • Gaisa tīrības indikators;

 • 1, 2, 4 vai 7 stundu OFF taimeris;

 • Auto režīms;

 • Nakts režīms;

 • 5 ventilātora ātrumi;

 • 2 Dual filtri (HEPA + CARBON);

 • Filtru nomaiņas indikators;

 • Zems trokšņas līmenis;

 • Modern un stilīgs dizains.


Gaisa attīrītāji
Telpas platība, m2 līdz 104
Gaisa plūsma, m3/h līdz 736
Gaisa apmaiņa stundā Pie 104 m2 - 3 reizes
Displejs LED darbības indikatori
Vadība Elektroniskā, sensorā, Wi-Fi
Darba režīmi Auto, nakts
Patērējāma jauda, W 4 - 90
Strāvas spriegums, V/Hz 220 - 240 / 50
Darba strāva, A Nav informācijas
Trokšņa līmenis, dB(A) 28 - 58
Gaisa attīrīšanas elementi -
Filtri 2 Prefiltri + 2 kombinēti HEPA / Carbon
Taimeris 1, 2, 4 vai 7 OFF stundu taimeris
Tālvadības pults -
Aromatizācija -
Krāsa Pelēkā
Fotokatalītiskais filtrs -
Plazmas gaisa attīrīšana -
Gaisa jonizēšana -
UV lampa -
Putekļu indikators -
Smaka indikators -
Gaisa tīrības indikators +
Tīrīšanas indikators Filtru maiņas taimeris
Ventilatora griešanas ātrums 5 + Auto
Mitrināšanas funkcija -
Aparāta svars, kg 10.5
Izmēri, P x A x D mm 420 x 516 x 340

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Saistītā prece