Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.
Preču grupas
Jaunākās preces

Wood's Cortina Smart

Wood's Cortina Smart
Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart Wood's Cortina Smart
Ražotājs: Wood's Wood's
Modelis: Wood's Cortina Smart
Pieejamība: Pieejams
499,00€
Bez nodokļa: 412,40€

FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS

Apraksts

Jauns mobilais gaisa kondicionieris CORTINA SMART Wood's ir kompakts un jaudīgs, tāpēc tas ātri samazinās iekštelpu temperatūru neatkarīgi no tā, vai tā ir dzīvojamā istaba vai darba vide. Izmantojot Wood's izveidoto lietotni (piemērota iOS un Android sistēmām), jūs varēsit kontrolēt gaisa kondicionieri un redzēt attiecīgo informāciju. Jums atliek tikai izvēlēties vēlamo istabas temperatūru, un mobilais gaisa kondicionieris CORTINA SMART nodrošinās telpā patīkamu klimatu. Šis mobilais gaisa kondicionieris ir lieliski piemērots izmantošanai nelielā birojā, birojā, nelielā veikalā vai viesistabā.

Google Play   un  Apple store

Konstrukcija

Wood CORTINA SMART mobilais gaisa kondicionieris karstajās dienās atsvaidzinās jūsu māju. Tas ir kompakts un jaudīgs gaisa kondicionieris, kas izmanto siltumsūkni. Gaisa kondicionieris CORTINA SMART var darboties pat 45°C temperatūrā telpās.

Gaisa kondicionētāju var vadīt gan ar pašas ierīces pogām, gan ar tālvadības pults palīdzību, un iebūvētajā displejā jūs varēsit uzraudzīt telpas apstākļus un izvēlēties vēlamo temperatūru. Tālvadības pulti var uzglabāt īpašā mobilā gaisa kondicionētāja korpusā. Ir pieejami gaisa kondicionētāja darba režīmi: gaisa kondicionēšana, ventilatora darbība, gaisa sausināšanas režīms un automātiskais režīms, kurā gaisa kondicionieris pats pielāgo vajadzīgo funkciju. Izmantojot aizkavētu ieslēgšanas / izslēgšanas taimeri, jūs izvēlaties vajadzīgāko darbības laika intervālu un nelietojat elektrību velti. Jūs varēsiet ieprogrammēt gaisa kondicionētāju tā, lai pirms atgriešanās mājās (no darba, ceļojuma utt.) Gaisa kondicionieris atdzesētu gaisu un jūs varētu netraucēti baudīt ērtu māju.

Mobilo gaisa kondicionētāju CORTINA SMART var pārvietot un izmantot telpā, kur tas konkrētajā laikā ir visvairāk vajadzīgs. Gaisa kondicionēšanas šļūtenes montāžas komplekts logam ļaus jums izvairīties no caurumu urbšanas sienā. Tādā veidā caur logu tieši ārā tiks izpūsts silts gaiss. Dzesēšanas laikā izveidotais kondensāts tiek iztvaicēts ārpus karstā gaisa izplūdes šļūtenes. Šis kondicionieris var ātri un efektīvi uzlabot apstākļus gan jūsu mājās, gan darbā.

Raksturīgās īpašības

 • videi draudzīgs freons R290

 • Wi-Fi vadība

 • dzesēšana / ventilācija / sausināšana (līdz 33 / 24 st.)

 • A klases energoefektivitāte

 • automātiskā kondensāta iztvaikošana

 • vienkārša uzstādīšana un montāža

 • pazemināta trokšņa režīms 

 • daudzfunkcionālais tālvadības pults

 • elektroniskais LED-displejs

 • 24-stundu On/Off taimeris

 • nakts režīms

 • trīs ātrumu ventilātors

 • kompaktie izmēri

 • moderns dizains

Montāža

Kondicionētājs tiek izvietots uz līdzenas plašas vietas, brīvas no nepiederīgiem priekšmetiem, ne mazāk kā 30 cm attālumā no sienām. Uzstādīšanas procesa atvieglošanai un paātrināšanai tiek izmantots ērts un ekonomisks montāžas komplekts. Viens šļūtenes gals pievienojas gaisa izplūdes atverei, bet otrs – pie adaptera, izvietotajām sienas atverē.

Pielietojums

Mobilais kondicionētājs Wood's Cortina SMART tiek plaši izmantots dzīvojamās mājās, vasarnīcās, birojos, viesnīcu numuros un citās telpās ar platību līdz 35 m2.

Apkope

Kondicionētāja ārējo virsmu jāslauka ar audumu, piesūcinātu ar neitrālo mazgāšanas līdzekli. Gaisa filtrs jātīra ne retāk kā reizi divās nedēļās, jāmazgā siltā ūdenī ar mīksta mazgāšanas līdzekļa piedevu un rūpīgi izžāvēt. Kondicionētāja tīrīšanai nedrīkst izmantot ķīmiski aktīvās vielas (benzīns, šķīdinātāji u.c.)
 
 Ekspluatācijas instrukcija (ENG, LAT)
 Informācijas lapa (ENG)
Kondicionētāji
EER / Energoefektivitātes klase (aukstums) 2.72
Mobilie gaisa kondicionētāji
Telpas platība, m2 35
Gaisa plūsma, m3/h 430
Dzesēšana +
Apsilde -
Sausināšana +
Ventilācija +
Automātiskais režīms +
Gaisa jonizēšana -
Gaisa filtrācija Mazgājams rupjas attīrīšanas filtrs
Ventilatora ātrumu skaits 3 + nakts režīms
Dzesēšanas jauda, kW 3.5
Sildīšanas jauda, kW -
Strāvas spriegums, V/Hz 220 - 240 / 50
Darba strāva, A N/I
Patērējāma jauda, W (Dzesēšanas / Sildīšana) - 1310 / -
Energoefektivitātes klase A
Displejs LED
Taimeris 24 stundu taimeris ON/OFF
Tālvadības pults +
Vadība Elektroniskā, Wi-FI
Aukstumaģents R290 (280 g)
Termostats +
Automātiska kondensāta iztvaikošana +
Trokšņa līmenis, dB(A) 53 - 64
Mitruma savākšanas ražība, L/24h 36 (ar nosacījumu, ka telpas temperatūra 30°C, mitrums 80%)
Aparāta svars, kg 33.5
Izmēri, P x A x D mm 471 x 850 x 355

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Saistītā prece